یادگیری افزایش سرعت لود وب سایت های جوملایی پارت 2

قدم سوم : حذف ماژول ها و بخش هایی که از سایتهای دیگر خونده میشن و باعث کم شدن سرعت وب سایت میشن مثل آمار گیر وبگذر و . یا
ابزارهای بلاگ . این ابزارک ها به شدت سرعت بارگذاری را کم میکنند . و چون گاها سرورهای خیلی خوبی ندارند زمان زیادی نیاز دارند تا بتوانند خدمات ارائه کنند
. و این سرعت لود شما را خیلی خیلی کم می کند .

گام 4 : بهره بردن از سرورهای ایران  و هاستهای خیلی خوب . استفاده از هاست سریع و قوی که در افزایش سرعت سایت موثر است ، تعرفه طراحی سایت
را نیز بالا میبرد . همچنین اگر سرور شما در ایران باشد سرعت جا به جایی فایلها به علت کم شدن مسافت تا حدودی کمتر می شود و سرعت
بارگذاری سایت را افزایش می دهد البته به یاد داشته باشید این مسئله به بهینه سازی سایت شما کمک خاصی نمیکند.

قدم پنجم :
از بین بردن ماژول هایی که در صفحه اصلی نیاز نیستند .

فراگیری افزایش سرعت لود وب سایت های joomla پارت یک

برای بالا بردن سرعت بارگذاری پایگاه های اینترنتی که با جوملا سخت شده است من گام هایی را آماده کردم که در پایین آموزش میدم .

گام اول :  اگر وب سایت شما از جی کوئری استفاده نمیکنه برای مثال عناصر حرکتی و افکتی مثل اسلاید شو ها و . نداره نظر من حذف موتو joomla است .
برای اینکار میتونید از پلاگین مخصوص اینکار استفاده کنید . پلاگینی که به سایت شما اجازه می دید در هر صفحه ای که میخواهید موتو را غیر فعال کنید.

قدم دوم : کم حجم کردن عکس ها  و حذف عکس هایی که به آنها نیاز نیست و تنها در هنگام طراحی سایت ارزان خود با استفاده از
این عکس ها باعث افزایش قیمت طراحی سایت شما شده اند و نه تنها به شما کمک نکرده است بلکه به بهینه سازی سایت شما هم ضربه زده است .

معرفی راه های تشخیص تبلیغات گوگل ادوردز تضمینی

توضیح مزایای فروش کاندوم صورت اینترنتی

آشنایی مدل های محاسبه قیمت seo تضمینی

سایت ,سرعت ,کم ,های ,افزایش ,ها ,سایت شما ,طراحی سایت ,وب سایت ,سرعت لود ,افزایش سرعت

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دبیرستان هوشمند شهاب نور «دوره اول» چیز آموز :: روز از نو :: بهترین سایتهای بازی ps4 معرفی انواع دمنوش گیاهای و لاغری فوتبالستان الاهیات برای کودکان رمضانیه خرید کتاب پی دی اف دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم | فیلم تو مووی